Zrub Liptovec: nadšené recenzie a nezabudnuteľné zážitky

08.07.2024

Zrub Liptovec v Liptovskej Porúbke si získal srdcia mnohých hostí, o čom svedčia ich nadšené recenzie. Ponúka idylické ubytovanie v lone prekrásnej prírody Liptova, ideálne pre relaxačnú dovolenku s rodinou i priateľmi. Pozrime sa bližšie na to, čo ho robí tak výnimočným.

Pohodlie a útulnosť v srdci Liptova:

Hostia Zrubu Liptovec oceňujú predovšetkým jeho príjemnú atmosféru a komfortné vybavenie. Chata je zariadená s vkusom a ponúka dostatok priestoru pre pohodlný pobyt až 11 osôb. Vďaka trom spálňam a dvom kúpeľniam je ideálna pre rodiny s deťmi, partie priateľov či páry. Nechýba ani terasa s grilom, kde si môžete vychutnať grilovanie s výhľadom na hory.

Príroda na dosah ruky:

Poloha Zrubu Liptovec je ako stvorená pre milovníkov prírody. Chata sa nachádza v tichej lokalite obklopená lesmi a horami, takže si môžete vychutnať čerstvý vzduch, spev vtákov a nerušený relax. V okolí sa nachádza množstvo turistických a cyklistických trás, ktoré vedú k malebným zákutiam Liptova. V zimnom období si môžete užiť lyžovanie v neďalekých lyžiarskych strediskách.

Spokojnosť hostí:

Recenzie hostí Zrubu Liptovec hovoria samy za seba. Mnohí chvália čistotu chaty, jej vybavenie a krásne prostredie. Oceňujú tiež ústretových a ochotných majiteľov, ktorí sú vždy nápomocní a radi poradia s tipmi na výlety a aktivity v okolí.


Tu je len niekoľko ukážok z recenzií hostí:

  • "Perfektná chata, výborná komunikácia s majiteľom, všetko bolo bezproblémové. Určite odporúčame!" - rodina Nováková
  • "Veľmi sa nám u vás páčilo, určite prídeme znova. Zrub nemal chybu, všetko nám vyhovovalo, krásne sme si oddýchli, užili si super letnú dovolenku. Ubytovanie môžeme len odporučiť!" - manželia Horváthovci
  • "Všetko úplne super, odporúčam! Veľmi sa nám u vás páčilo, určite prídeme znova. Zrub nemal chybu, všetko nám vyhovovalo, krasne sme si oddýchli, užili si super letnú dovolenku. Ubytovanie môžeme len odporučiť!" - partia kamarátov

Hľadáte ideálne miesto pre vašu dovolenku v Liptove? Zrub Liptovec je tou správnou voľbou!

Užite si nezabudnuteľný pobyt v krásnom prostredí a pohodlí Zrubu Liptovec!

Tipy na rezerváciu:

  • Aktuálne ceny a dostupnosť ubytovania nájdete na webovej stránke https://www.zrubliptovec.com/rezervacia/
  • Rezerváciu môžete uskutočniť priamo na webovej stránke alebo telefonicky na čísle +421 908 601 019.
  • Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt v Zrube Liptovec už dnes!