G-X9EMDY1681

Ubytovanie v Zrube

Pozývame Vás prebúdzať sa do krásnych slnečných rán na Liptove. Vôňu dreva, romantickú atmosféru pri krbe ako aj bublinky vo vírivej vani si do sýtosti užijete v Zrube Liptovec, ktorý sa nachádza v malebnej obci Liptovská Porúbka.
Celoročne sa môžete prísť ubytovať do nášho dreveného kanadského Zrubu Liptovec, ktorý disponuje kapacitou 9 pevných lôžok a 2 prístelky. Náš zrub je ideálny pre spriatelené rodinky s deťmi alebo skupinku hostí.


Prízemie zrubu tvorí spoločenská miestnosť s krbom, z ktorého hrejivé teplo Vás zahreje počas chladnejších večerov. V spoločenskej miestnosti je taktiež smart TV s 75" uhlopriečkou, so satelitným a WiFi príjmom, CD prehrávač s rádiom, hracia konzola PS4 s dvomi ovládačmi, spoločenské hry, jedálenské a gaučové posedenie. Gaučové sedenie sa dá rozložiť a využiť ako prístelka pre dve osoby. K príprave lahodných jedál slúži kompletne vybavená kuchyňa s elektrickou rúrou, plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V prízemí je rovnako toaleta aj vykurovanie podlahovým kúrením - detičkám nebude zima ani pri hraní sa na zemi v kútiku s hračkami.


Dreveným schodiskom sa dostanete na prvé poschodie. Práve tu sú umiestnené tri spálne - jedna 2-lôžková s manželskou posteľou, jedna 3-lôžková s tromi pevnými lôžkami, ako aj 4-lôžková s manželskou posteľou, dvomi pevnými lôžkami a možnosťou vyjsť na balkón. Na požiadanie Vám ustelieme detskú postieľku. K dispozícii je pre maximálny komfort zaistená kúpeľňa s vírivou vaňou, práčkou, sušičkou a toaletou. Bežnou súčasťou pobytu u nás je pripojenie sa k našej bezplatnej internetovej WiFi sieti.


Priamo zo spoločenskej miestnosti sa môžete dostať na terasu s posedením a započúvať sa do šumu zurčiaceho potôčika. Pri ubytovaní máme záhradu, kde si môžete opekať alebo variť guláš v kotlíku, zatiaľ čo sa Vaše deti môžu vyskákať na trampolíne alebo pohrať na drevenom ihrisku so šmykľávkou a pieskoviskom. V prípade nepriaznivejšieho počasia je pred zrubom menší altánok a za zrubom zas drevený prístrešok. Vyhradili sme uzamykateľný priestor na odloženie bicyklov a lyží. Perličkou nášho zrubu je kúpacia kaďa s masážnymi tryskami.


Zbaľte svoje cestovné tašky a kufre a príďte si oddýchnuť od mestského života do nášho Zrubu Liptovec. Tešíme sa na Vás!